Christmas favourites | 2016

22. prosinec 2016 | 15.07 |

Ahoj, rozmýšlela jsem se, co ještě napsat s vánoční tématikou. Chtěla jsem napsat něco ve smyslu "Christmas Essentials", ale pak jsem si říkala, proč to zase pojmenovávat jinak, když už tady mám sérii Favourites no a tak z toho vzniklo toto. V tomto článku vám ukážu několik věcí, které mám ráda na Vánocích (Nemyslím ale takové ty úplně typické jako třeba cukroví atp.). Fotky nejsou nic moc, ale tak myslím si, že postačí. 

Jako první věc tady mám Candy Cane. Není to vůbec typická česká sladkost na Vánoce, ale já jsem si je oblíbila minulý rok, když jsem si je dovezla z Anglie. Nejenže to dobře chutná, ale taky to je pěkná dekorace. Letos jsem tyto sehnala v Tigeru za asi 80Kč, nevím přesně. Už jsem je tam ale neviděla. 

Další věc k jídlu tady mám tyto čokoládová lízátka ve tvaru Santy. Kupuju si je už několikátým rokem a jsou prostě skvělé. Někdy jsou k dostání i s bílou čokoládou. Prodávají se i třeba na Velikonoce ve tvaru zajíčků.

Jedinou kosmetickou věc, kterou tady dneska uvidíte je tento zlatý lak. Sháněla jsem ho už minulý rok, ale marně. Letos jsem si ho konečně koupila v DMku od značky Trend it up. Stál mě tuším 40Kč a je to taková ta malá verze. Skvěle se lakuje, kryje i drží docela dlouho. jelikož zlatá není barva, kterou bych nosila na nehtech často, tak mi nevadí, že je to malé balení.

Další věc je vánoční knížka. Minulé Vánoce jsem četla Setkání o Vánocích od Abby Clements a Sněží, sněží od Johna Greena. Tuto knížku jsem si chtěla koupit a přečíst minulý rok, ale nějak jsem se k tomu nedostala. No a tak ji mám letos - Dárek z pravé lásky, což je 12 povídek od různých autorů. Polovinu autorů znám, ale druhou polovinu jsem nikdy ani neslyšela. Nemůžu vám zatím ale říct nic víc konkrétního, protože jsem ji ještě nezačala ani číst. Hned jak ale dopíšu tento článek, tak začnu. Chci to mít totiž přečtené do Vánoc.

Vánoční věci. Kdo je nemiluje? Zejména vánoční ponožky. Tyto jsou zrovna z F&F, ale mám už je asi dva roky (Nebo rok?). Potom samozřejmě vánoční svetry a tak podobně .. ♥

Co se týče filmů - moje úplně nejoblíbenější vánoční filmy jsou Sám doma, Vánoční loupež, Vánoce naruby, Vánoční skřítek a Trable o Vánocích. Pak taky Santa má bráchu, Pařba o Vánocích a taky Grinch,  i když mezi mé nejoblíbenější bych ho úplně nezařadila.

No a jelikož do Vánoc už žádný další článek nevyjde, tak bych vám chtěla popřát Veselé Vánoce!♥

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Christmas favourites | 2016 tlapka 22. 12. 2016 - 16:54
RE: Christmas favourites | 2016 coolna 22. 12. 2016 - 17:09
RE: Christmas favourites | 2016 jane 22. 12. 2016 - 20:02
RE(2x): Christmas favourites | 2016 coolna 22. 12. 2016 - 21:43